Financieel
- Prijs
- € 249.000,00
- Onder BTW stelsel
- Nee
- Beschikbaarheid
- Vanaf akte
Ruim en aangenaam dakappartement met groot terras op de 2e verdieping van statig gebouw. Deze eigendom heeft 2 slaapkamers, een garage + autostaanplaats die bij aangekocht dienen te worden en is gelegen vlakbij het centrum van Retie, in de onmiddellijke omgeving van winkels.
Indeling: ruime woonkamer in L-vorm, afgesloten keuken (voorzien van elektrisch vuur en oven) met eethoek en toegang naar zeer groot terras op het zuiden. De nachthal geeft toegang tot 2 slaapkamers, een apart toilet, een berging/wasruimte en een badkamer met wastafelcombinatie en ligbad.
Deze eigendom beschikt verder nog over 1 garage + 1 autostaanplaats die eveneens bij aangekocht dienen te worden tegen een prijs van €29.000,00.
Info: Vg, Wg, Gdv, Gvkr, Gvv, P score : B, G score : A